C O D E R S T Y

Üye ol sürpriz indirimleri yakala.

Office 2016 Lisans Anahtarı
Stokta Var

Office 2016 Lisans Anahtarı

37.22₺

Office 2019 ürün etkinleştirme anahtarı ile Office programını etkinleştirebilirsiniz. Windows cihazlarda çalışır ve ömür boyu kullanım garantisi.

Favorilerime Ekle
25

Office 2016 Lisans Anahtarı

Office 2016 Pro Plus satın al işlemini yaptığınızda Windows, Mac, Android ve IOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda. Paket kapsamında olan Microsoft programlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca renkleri daha özelleştirilen ve daha sezgisel olan bir Office sürümüdür. Bu nedenle görsellik kadar işlevselliğe de önem verilen sürümde. Aynı anda çok sayıda kullanıcı ile aynı dosya üzerinde çalışabilirsiniz ve düzenlemeler yapabilirsiniz. Sonuç olarak dosyalarınızı istediğiniz kullanıcılar ile paylaşıma açabilirsiniz.


Microsoft Office 2016 Professional Plus , pakete dahil olan tüm platformlarda ve uygulamalarda çevrimiçi işbirliğini üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır: Excel 2016 , Word 2016 ve PowerPoint 2016 . Bu, belgenizi ekip üyenizle anında ve sorunsuz bir şekilde birlikte yazmanıza olanak tanır. Profesyoneller için diğer kullanışlı uygulamalar da Office Suite 2016’da yer almaktadır : OneNote 2016 , Outlook 2016 , Publisher 2016 , Access 2016 ve Skype Kurumsal .


Office Paketi 2016 Professional Plus teklifler uzmanları çeşitli işlevleri ve gelişmiş bir araçtır kolaylaştırmak ve görevlerini geliştirmek. Bu iyileştirmeler, çalışmanızı diğer ekip üyeleri veya iş arkadaşlarınızla birlikte yazabilmenizi sağlayan bir iyileştirme olan çevrimiçi işbirliğinin uygulanması etrafında döner. Birlikte çalışmak istediğiniz kişiye veya kişilere erişim sağlamak için Word veya Excel belgenizin veya PowerPoint sunumunuzun bağlantısını e-posta yoluyla paylaşmanız gerekir . Bu gerçek zamanlı birlikte yazma, son çalışmanızı en iyi şekilde üretmek için kesinlikle zaman ve çaba tasarrufu sağlayacaktır.


Office 2016 Pro Plus ile sunulan temel yenilikler şu şekildedir:

OneDrive bulut altyapısı ile dosya paylaşımı çok daha kolay hale getirilmiştir. Ayrıca google Drive’ı hedef alarak geliştirilen bu özellik ile beraber. Aynı anda birden fazla kişi ile Aynı dosya üzerinde çalışabilmeniz mümkün oldu.

Office programlarına akıllı arama özelliği eklenmiştir. Bu sayede arama kutucuğuna yazılan kelime doğrultusunda aranılan özellikler hemen alt kısımda sıralanabiliyor.

Bing tarafından desteklenen kelime araştırma özelliği eklenerek Office uygulamaları yenilenmiştir. Dolayısı ile bir dosya üzerinde çalışırken programdan çıkmanıza gerek kalmadan internet sonuçlarını görüntüleyebilmeniz mümkün oldu.

Geliştirilen geçmiş özelliği sunulmuştur. Ayrıca Yazım denetimi ile ilgili yenilikler yapılmıştır ve Power Pivot özelliği geliştirilerek yenilenmiştir.

Aynı anda birden fazla kullanıcı bir dosya üzerinde çalıştığında eğer çakışmalar meydana gelirse. Bu çakışmaların düzeltilebilmesi için size dosyanın iki şekli de sunulmaktadır.

Mürekkep denklemleri özelliği geliştirilmiştir. Düzenlediğiniz dosyalara detaylı matematiksel denklemleri ve sembolleri girebilmeniz, dosyalarınızı özelleştirebilmeniz daha kolay hale geldi.

Excel programının doğrusal tahmin özelliği, 2016 sürümünde eski sürümlerine göre daha fazla geliştirilerek sunulmuştur.

Office 2016 Professional etkinleştirme yaptıktan sonra yüklenen programlardan biri olan Excel; 2016 sürümünde daha detaylı hesaplamalara ve analizlere sahiptir. Ayrıca eski sürümlere göre 6 yeni grafik seçeneği ile kullanımı mümkündür.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınızda en ufak bir endişe kalmasın.

Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu?

Evet, kurumsal bir şekilde kullanabilirsiniz.

Toplu Alımlarda İndirim Olur mu?

Evet. Toplu alımlar için iletişim geçip, teklif isteyiniz.

Nasıl Etkinleştirilir ?

Size ileteceğimiz Office 2016 lisans key 'ini Office 2016 programına girerek etkinleştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi Cihazlarda Kullanılır ?

Windows işletim sisteminde çalışmaktadır.

Lisans Süresi Ne Kadar ?

Format atılmadığı taktirde ömür boyu kullanım garantisi bulunmaktadır.

Ürün Yorumları

0 Adet İnceleme

Ürünü yorumlayın.