C O D E R S T Y

Üye ol sürpriz indirimleri yakala.

Office 2021 Professional Plus Lisans Key
Stokta Var

Office 2021 Professional Plus Lisans Key

94.91₺ 130.27₺

Office 2021 Professional Plus ürün etkinleştirme anahtarıdır. Ürün anahtarı size teslim edildikten sonrasında anahtarı girerek Office programını etkinleştirebilirsiniz. Windows cihazlarda çalışır ve ömür boyu kullanım garantisi.

Favorilerime Ekle
2

Office 2021 Professional Plus Lisans Key

Tam sürüm yüklenebilen Word, Excel, PowerPoint, Outlook, ve OneNote uygulamalarının 2021 versiyonları Sadece 1 bilgisayar için, ticari ya da tüketici kullanımı Tüm OneDrive kullanıcıları için, belgelerini kolaylıkla OneDrive bulut depolama alanına yedekleme imkanı.


Office 2021 Yeni Özellikleri

⭐️Onaltılık biçimde renk değeri: Yeni giriş alanı, RGB renk değerlerini onaltılık renk değerlerine dönüştürme ihtiyacını ortadan kaldırır.

⭐️ Yeni Eskiz Stili: Sunum şekillerinize rahat, serbest bir stil kazandırın.

⭐️OpenDocument Format Desteği: .ODF desteği artık dahil

⭐️Destek OneDrive: Tüm belgeler otomatik olarak kaydedilir ve senkronize edilir.

⭐️ Güncellenmiş Çizim sekmesi: renk paletine ve nokta silgisine, cetvele ve kemente hızlı erişim.

⭐️Geliştirilmiş performans: uygulamaların kararlılığı ve hızı.

⭐️Microsoft Search: Tüm Office 2021 uygulamalarını arayın.

⭐️Güncellenmiş Standart İçerik: Office Premium Koleksiyonuna eklenen içerik.

⭐️Görsel güncelleme: Eylemleri ve işlevleri basit görselleştirme yoluyla aktaran yeni, temiz ve net bir stil.


Microsoft Outlook 2021

Outlook 2021 ile e-postalarınızı daha verimli bir şekilde gönderin, alın ve yönetin. Outlook, iş ortakları ve müşterilerle ilgili bilgileri güncel tutma olanağı sağlayarak, depolanan tüm kişilere ve e-posta adreslerine erişmenizi sağlar. Ayrıca, geliştirilmiş uygulama, güncellenmiş kişi kartları, @mentionlar, Odaklanmış Gelen Kutusu, Seyahat Paketi kartları ve daha fazlasıyla size daha çok olanak sunar. İş yükünüzü en aza indirmek için farklı saat dilimlerinde toplantılar planlayabilir, e-postalarınızı dinleyebilir, bulut eklerini otomatik olarak indirebilir ve çalıştığınız pencerelerde açılır hatırlatıcılar ayarlayabilirsiniz.

Microsoft Word 2021

Word 2021 ’da profesyonel metin belgeleri oluşturun, düzenleyin ve yönetin. Çeviri, daha kolay okuma ve daha doğal yazma için yeni araçlarla iletişim kurma ve bilgileri özümseme yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Yeni SVG entegrasyonu, LaTeX sözdizimi desteği, Microsoft Translator, Öğrenme Araçları üretkenliğinizi artırır. Kitap benzeri çevirme özellikleri ve Yan Yana görünümüyle belgeleri bulmak ve gezinmek artık daha kolay.

Microsoft Excel 2021

Excel 2021 ile tablolar oluşturun ve yönetin ve daha güçlü veri analizi yapın. Bu sürümde Excel, muhasebe ve ürün veritabanlarından her türlü tabloyu sunar. Diğer şeylerin yanı sıra formüller, harita ve huni grafikleri, gelişmiş görseller, Power BI’da yayınlama, yeni temalar, hassas seçim ve daha fazlası gibi yeni etkileyici özellikler ve işlevler, verileri çekici bir şekilde görüntülemeniz için size yeni yöntemler sağlar. Ayrıca gelişmiş görseller, mürekkep iyileştirmeleri, daha kolay paylaşım ve daha iyi erişilebilirlik özellikleri, tanıdık iş akışının keyfini çıkarırken zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Microsoft PowerPoint 2021

PowerPoint 2021 ile hedef kitlenizin dikkatini çekmek için daha sofistike ve görsel olarak çekici sunumlar oluşturun. Tanınmış aracın en yeni sürümü, Morph Geçişi, Metin Vurgulayıcı, Yakınlaştırma özellikleri gibi gelişmiş görsel efektlerle birlikte gelir. Ayrıca 3 boyutlu modeller, arka plan kaldırma, 4K dışa aktarma, Ultra HD kayıt özellikleri ve daha fazlasıyla sunumlarınızı daha dinamik hale getirmenize olanak tanır.

ve daha Microsoft OneNote, Microsoft Publisher 2021, Microsoft Access 2021


Office 2021 Professional Plus Retail Dijital Lisans

Dijital lisans ürününüzü satın aldıktan sonra faturanız ile birlikte 10 dk. içerisinde mail adresinize gönderiyoruz.

İşlem sırası:

1- Ürünü satın alın.

2- Satın aldığınıza dair onay mesajı tarafınıza gönderilir.


Microsoft Office 2021 Ürün Anahtarı Özellikleri

– Orjinal Microsoft Office Onaylı Lisanstır.

– En Son Sürüm Perakende Lisans Anahtarıdır.

– Ürün anahtarını 32 Bit / 64 Bit Windows 10 veya Windows 11 işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz.

– Ürünler tek Pc içindir. Süre sınırı yoktur.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınızda en ufak bir endişe kalmasın.

Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu?

Evet, kurumsal bir şekilde kullanabilirsiniz.

Toplu Alımlarda İndirim Olur mu?

Evet. Toplu alımlar için iletişim geçip, teklif isteyiniz.

Nasıl Etkinleştirilir ?

Size ileteceğimiz Office 2021 lisans key 'ini Office 2021 programına girerek etkinleştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi Cihazlarda Kullanılır ?

Windows işletim sisteminde çalışmaktadır.

Lisans Süresi Ne Kadar ?

Format atılmadığı taktirde ömür boyu kullanım garantisi bulunmaktadır.

Ürün Yorumları

1 Adet İnceleme
  • img
    Tunahan Dilber - 16.11.2022 13:56

    Office 365 ürün anahtarı ve 2021 arasında gidip geliyordum. Fakat Office 2021 ürün anahtarı da fazlasıyla işimi çözecek. Muhteşem bir hizmet teşekkür ederim. Başarılı satıcı.

Ürünü yorumlayın.