C O D E R S T Y

Üye ol sürpriz indirimleri yakala.

Windows 10 Home Lisans Key
Stokta Var

Windows 10 Home Lisans Key

35.36₺ 42.80₺

Windows 10 Home Dijital ürün anahtarınızı alın ve orijinal Windows kullanmanın tadını çıkarın. Windows 10 home lisans key ömür boyu kullanım garantilidir.

Favorilerime Ekle
22

Windows 10 Home Lisans Key

Windows 10 Home, Windows 10'u öne çıkan ve ortalama kullanıcının seveceği tüm özellikleri sunar. Windows Hello ile oturum açma, Windows Defender antivirüs, Cortana, kalem ve dokunmatik desteği, Windows Store buna dahil.


Windows 10 Home Dijital Lisans Key

Orjinal Microsoft Onaylı Lisanstır.

En Son Sürüm Lisans Anahtarıdır.

Ürünler tek bilgisayar içindir ve süresizdir. 


Windows Hello1

Windows Hello ile yüz tanıma, parmak izi veya PIN kullanarak uyumlu Windows cihazlarınızın kilidini hızlı, güvenli ve parolasız bir şekilde açabilirsiniz.

 

Cihaz şifrelemesi2

Cihaz şifrelemesi birçok Windows cihazında kullanılabilir ve verilerinizi şifreleyerek korumanıza yardımcı olur. Cihaz şifrelemesini açarsanız, yalnızca yetkili kullanıcılar cihazınıza ve verilerinize erişebilir.


Güvenlik duvarı ve ağ koruması

Windows cihazınız virüslere, kötü amaçlı yazılımlara ve fidye yazılımlarına karşı korunmanızı sağlamak için güvenlik duvarı ve internet korumaları dahil kapsamlı, yerleşik güvenlik özellikleriyle birlikte gelir.

 

İnternet koruması

Windows Güvenliği'ndeki uygulama ve tarayıcı denetimi, cihazınızı tehlikeli olabilecek uygulamalar, dosyalar, web siteleri ve indirmelerden korumaya yardımcı olan Windows Defender SmartScreen ayarlarını sağlar.

 

Ebeveyn denetimleri / koruma

Ailenizin Microsoft hesaplarına bağlanarak ekran süresini yönetin, yetişkinlere yönelik içeriklere erişimi sınırlayın, çevrimiçi satın alma işlemlerini denetleyin ve ailenizin cihazlarının güvenli ve güncel olduğundan emin olmak için kontrol edin.

 

Güvenli Önyükleme

Güvenli Önyükleme, kötü amaçlı yazılım uygulamalarının ve yetkisiz işletim sistemlerinin sistem başlangıç işlemi sırasında yüklenmesini önlemeye yardımcı olur.

 

 

Windows Defender Virüsten Koruma

Windows Defender Virüsten Koruma, cihazlarınızı yeni ortaya çıkan ve karmaşık tehditlerden korumak için bulutun gücünü, kapsamlı tanımlamayı, makine öğrenimini ve davranış analizini kullanır.

 

Dijital kalem ve dokunma

Not alın, gezinin, çizin, karalayın, düzenleyin ve oluşturun. Dijital kalem ile yaptıklarınızı iyileştirin.

 

Microsoft Edge

Windows 10 için geliştirilen tarayıcı Microsoft Edge ile cihazlarınızda daha hızlı gezinin ve daha iyi bir pil ömrüne sahip olun.

 

Pil tasarrufu modu

Arka plan etkinliğini ve anında iletme bildirimlerini sınırlandırarak pil ömrünü uzatın.

 

Mobil

Bilgisayarınızdan Android telefonunuzun mesaj ve fotoğraflarına anında erişin11 veya sorunsuz gezinme, takvim ve uygulama deneyimi için iPhone'unuza bağlanın

 

Sıkça Sorulan Sorular

ETKİNLEŞTİRME NASIL YAPILIYOR ?

Etkinleştirmek için bilgisayarınıza Windows ürün anahtarı girme kısmından girebilirsiniz. Sadece bir kere girmeniz yeterli olacaktır. Format sonrası bile tek bir cihaza aynı Windows 11 pro lisans anahtarını girebilirsiniz.

BİREYSEL KULLANIM İÇİN Mİ ?

Evet bireysel kullanım için uygundur.

ÜRÜN ETKİNLEŞTİRİLMESİ GERÇEKLEŞMEME DURUMUNDA İADE DEĞİŞİM YAPIYOR MUSUNUZ ?

Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınmaktadır.

NEDEN UCUZ ?

Dijital ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Ayrıca şirket olarak toplu, çok sayıda alım yapıyoruz. Bu yüzden indirimli alıyoruz. Müşterilerimize de toptan fiyatıyla vermeye çalışıyoruz.

ÜRÜN KULLANIM SÜRESİ NE KADAR ?

Ürününüz ömür boyu kullanım süresine sahiptir.

Ürün Yorumları

0 Adet İnceleme

Ürünü yorumlayın.